crossorigin="anonymous">
top of page

TEMEL TAROT KURSU

Güncelleme tarihi: 23 Eki 2023
TEMEL TAROT EĞİTİMİ

Tarot öğrenme konusunda birçoğumuzun yaşadığı en büyük sıkıntı nerden başlayacağımızı bilememek oluyor. Bunun dışında tam olarak ilgimizin olup olmadığını da bilmediğimiz için yüksek ücretler gereken kurslar bu konuda kararsız kalmamıza veya bu kararı ertelememize neden oluyor. Bu ihtiyacı karşılamak adına sizler için etkili bir “Temel Tarot Kursu” kursu hazırladım.

Bu kurs içerisinde neler bulunacak?

Öncelikle tarot konusunda büyük bir bilgi kirliliği olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Kursun başlangıç kısmında öncelikle bu kirliliğin önüne geçmeye çalıştım ve kursun ilk bölümünü bitirdiğinizde


· Tarotun ne olduğu,

· Hayatımıza nasıl katkı sağlayacağı,

· Öğrenirken nelere dikkat edilmesi gerektiği,

· Tarot hakkında doğru bilinen yanlışları öğrenmiş olacaksınız

Daha sonraki bölümde ise biraz daha teknik bilgiler öğrenecek ve elementlerin kartlar ile ilişkisi, bütün kartların tek tek anlamları ve açılım örneklerini görmüş olacaksınız. Kursu bitirdiğinizde ise orta seviye tarot bilgisine sahip olacak, kendinize veya çevrenize açılım yapabilecek kadar bilgiye sahip olacaksınız. En önemli ise bu yolculukta çok sağlam bir temel oluşturmuş ve bilinçli bir tarot okuyucusu olacaksınız.

Kursa nasıl ulaşabilirim?

Öncelikle online bir kurs olmadığını belirteyim. Aşağıda vereceğim link ile kursa ulaşabilir, kurs içeriğini görebilir, örnek dersi izleyebilir ve kursu satın alan kişilerin yorumlarını görebilirsiniz. Eğitimin artılarını ise şu şekilde sıralayabilirim.

· Online bir kurs olmadığı için sadece bir kez satın alıp istediğiniz zamanlarda girip izleyebileceksiniz.

· Videoların tamamına ömür boyu erişim hakkınız olduğu için istediğiniz zaman geçmiş derslere dönebilir, yıllar sonra bile tekrar girip izleyebilirsiniz.

· 62 dersten oluşan toplamda 10 saat süreli eğitim serisi.

· Elinizde sürekli olarak ulaşabileceğiniz bir kaynak olacak.

· Kursu tamamladığınızda ise bitirme sertifikası alacaksınız.

· Tüm bunların dışında eğitim boyunca aklınıza takılan her türlü soruyu kurs üzerinden veya instagram üzerinden bana sorabilirsiniz. Bu yolculukta yanınızda olacağım 😊

İnstagram adresim

@tarot.gunluklerim


Kursu incelemek ve satın almak için tıklayın

588 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


logo

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

logo
bottom of page