crossorigin="anonymous">
top of page
  • admin

TAROT BİZE NE KATABİLİR VE ONDAN EN İYİ NASIL FAYDALANABİLİRİZ?

Güncelleme tarihi: 17 Şub

YouTube kanalım açıldı. Dilerseniz buradan kanalıma ulaşabilir ve tüm videoları izleyebilirsiniz.

Hepinize merhaba

Bu yazıda sizlere tarottan en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsiniz bundan bahsedeceğim. Öncelikle yeterli eğitimi almadan kendinize veya bir başkasına açılım yapmamanızı öneririm. En azından acemi olduğunuzu kabullenin ve başka birisine açılım yapıyorsanız bunu ona mutlaka söyleyin. Bazı insanların bu tarz olaylardan ne denli etkilendiğini tahmin bile edemezsiniz. Hem kendi hayatınıza hem de başkalarının hayatına kötü bir etki veya yanlış bir şeye yönlendirmemek için lütfen bu konuya özen gösterin. Belli bir eğitim almadan bu işi yapmak sadece fal olur ve birçok yazı ve eğitimlerimde tarotun bir fal olmadığını defalarca anlattım. Dilerseniz burayı tıklayarak “Tarot Neden Bir Fal Değildir” yazımı okuyabilirsiniz.

Peki eğitimimizi aldık, kartlarımızla uyumlandık veya başka birisinden tarot danışmanlığı aldık. Bunu en iyi şekilde nasıl değerlendirebiliriz? Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor aslına bakarsanız tarot sizin geleceğiniz ile ilgilenmez. Bu konuda size sadece rehberlik eder ki bence bu çok daha önemli bir şeydir. Tarot size daima muhtemel gelecek senaryoları çizer fakat burada asıl yapmak istediği bu gelecek gerçekleştiğinde sizin ne yapmanız gerektiği ya da gelecekte oluşan bu durumu lehinize nasıl çevirmeniz gerektiği veya bu durum ile karşılaşmamak için neler yapmanız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunur. Gelecek herkes için büyük merak konusudur. Bir başka değiş ile herkes gelecekte ne yaşayacağını, partnerinin ona dönüp dönmeyeceğini, o işe kabul edilip edilmeyeceğini merak eder. Fakat bana göre bunların hepsi hayatımızda yaşanacak heyecanlar olarak kalmalı, buna karşı bir cümle olarak ise bu heyecanlara hazırlıklı olmalıyız. İşte bu noktada tarottan çok güzel bir şekilde faydalanabiliriz. Kendimizi tanımlar ne istediğimizi bilirsek ve kararlarımızı ona göre verirsek yaşayacağımız her olaydan maksimum faydayı sağlayabiliriz. Bu eski kehanet aracı sizin bilinçaltınızı tanımlayarak size neler yapmanız gerektiğini sizin de onayınızı alarak söyleyecektir. Buna bağlı olarak sorularımızı şu şekilde sormak çok daha yararlı olacaktır.

Partnerim bana geri dönerse ne yapmalıyım?

O işe kabul edilmek için neler yapmalıyım?

Bu olayın iç yüzü ne ve ben bundan nasıl kurtulabilirim?

Bu sayede çok daha mantıklı ve sağlam temelli bir hayat kendimize kurabiliriz. Bırakın gelecek bilinmez olarak kalsın ama siz her zaman için sizi bekleyen iyi ya da kötü olaylara hazırlıklı olun, kendinizin farkına varın ve kararlarınızı bu farkındalığa göre verin.Tarota güzel bir başlangıç yapmak isterseniz aşağıdaki iki kursa kaydolabilirsiniz. Fiyatları kısa bir süre için oldukça uygun. Daha fazla bilgi almak için whatsapp üzerinden mesaj atabilir veya instagram üzerinden mesaj atabilirsiniz.


Sevgiler

Kurslar hakkında bilgi almak için tıklayın
1.082 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


logo

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

logo
bottom of page