crossorigin="anonymous">
top of page
  • admin

NE SIKLIKLA AÇILIM YAPTIRMALIYIM?

Güncelleme tarihi: 12 May


NE SIKLIKLA AÇILIM YAPTIRMALIYIM?

Bu yazıda size çok önemli bir olaydan bahsedeceğim. Hangi aralıklarla açılım yaptırmalısınız buna değineceğim. Öncelikle bu yazıyı yazmamın nedeni özellikle sosyal medya platformlarında olayın ciddi manada çığırından çıkması ve bunun oyun haline getirilmesi.

İdeal açılım süresi bir aydır. Bir başka değişle bir konu için bir açılım yaptırdıysanız 1 ay süreyle aynı kişi olsa bile açılım yaptırmamalı sizin için çıkan kartlara güvenmelisiniz. Sonucu istemediğiniz gibi olsa dahi bu sürenin geçmesini beklemelisiniz. Bu süre birkaç gün artı veya eksi olarak değişebilir fakat her hafta her gün hatta bazen aynı gün içinde birkaç defa aynı soru için açılım veya kart açtırmanızın hiçbir anlamı olmadığı gibi kendinizi yormanıza ve günlük enerjinizin düşmesine neden olacaktır. Zaten farklı farklı kişilere açılım yaptırıp istediğiniz cevabı duymaya çalışmanın sizin için tutarlı bir şey olduğunu düşünmek zordur. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise doğru kişiye açılım yaptırmanızdır. Hem enerjinizin uyduğu hem de bu konuda bilgili bir tarot yorumcusu bulmalı ve o açılıma güvenmelisiniz ama maalesef özellikle sosyal medyada hiçbir eğitim almadan sadece hisleri ile baktığını söyleyen kişiler ile dolu. Bu kişiler hem maddi hem de süre olarak sizi çok ciddi zararlara sokabilirler. Şimdi kafanızda oluşan soruyu aşağıda açıklamaya çalışayım.


DOĞRU KİŞİYE AÇILIM YAPTIRDIĞIMI NASIL ANLAYABİLİRİM?

Şimdi doğal olarak aklımıza bu soru geliyor. Aslında doğru kişiye açılım yaptırdığınızda siz bunun zaten anlayacaksınız. Bildiğiniz gibi tarot için öncelikle enerji uyumu gerekiyor. Zaten bu kişi ile iletişime geçtiğinizde ondan iyi bir enerji almalısınız. Bir diğer gösterge ise evet ya da hayır gibi keskin cevaplar değil neden evet veya neden hayır şeklinde yorumlarda bulunmalıdır ve bir şekilde bu yorumların sizin karakter ve hayatınızla benzer olmalıdır. Bu benzerlik hem size tarot açılımı yapan kişinin enerjisi ile hem de kartların enerjisi ile uyum sağladığınızı gösterir. Bana göre ise ne önemli gösterge açılım bittikten sonra sizde bir farkındalık oluşmasıdır. Nerede hata yaptınız, nelere dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını almış olmanız ve bu konuda iyi hissetmeniz gerekmektedir. Tarot size geleceği göstermez. Sadece mevcut durumun devam etmesi halinde muhtemel senaryoları gösterir bunları değiştirmek veya değiştirmemek size ve aldığınız kararlara bağlıdır.

Tarot birçok konuda size yardım eden ve yol gösteren, her insana çok büyük artılar katabilecek bir olgudur. Eğer üstte yazdıklarıma dikkat ederseniz bu olgudan en yüksek verimi alacağınıza emin olabilirsiniz.


Diğer blog yazılarım için burayı tıklayabilirsiniz.


Tarota güzel bir başlangıç yapmak isterseniz aşağıdaki iki kursa kaydolabilirsiniz. Fiyatları kısa bir süre için oldukça uygun. Daha fazla bilgi almak için whatsapp üzerinden mesaj atabilir veya instagram üzerinden mesaj atabilirsiniz.


SevgilerKurslar hakkında bilgi almak için tıklayın

594 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
0001-2619556831_20210609_173823_0000.png

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

0001-2619556831_20210609_173823_0000.png
bottom of page