crossorigin="anonymous">
top of page

Açılım Örnekleri Kursu

Güncelleme tarihi: 13 Haz 2021


Açılım örnekleri kursu

Bu eğitim daha çok sizlerin isteği üzerine hazırlanmıştır. Şimdi; kartların anlamlarını öğrendik, tarotu öğrendik, elementlere artık aşinayız. Kısacası tarota dair çok ciddi bir bilgi birikimimiz oluştu. Hemen açılım yapmak için kartlarımızı açtık ama ne kartların anlamlarını hatırlıyoruz ne de kartları birbirine bağlayıp yorumlayabiliyoruz. Sorduğumuz sorular ile çok alakasız kartlar çıkıyor ve hiçbir şekilde yorumlayamıyoruz. Bu konuda yalnız değilsiniz. Ben de dahil olmak üzere tarot öğrenmek isteyen herkes bu sıkıntıyı yaşamıştır. Zaten buna karşı koyan veya sabırlı davranıp devam eden kişiler açılım yapabilecek kadar ilerleyebiliyor. Diğerleri bu kısımdan sonra yeteneği olmadığını düşünüp bırakıyor.

Öncelikle bu işin çok ciddi bir emek gerektirdiğini lütfen unutmayın. Tarot bir iki ayda öğrenilebilecek bir şey değildir ve aslına bakarsanız ömür boyu devam edecek bir öğrenme serüvenidir. Söylemek istediğim şey sabırlı davranmanız, pratik ve çalışmalara devam etmenizdir. Ancak belirtmem gerekiyor ki bu kurs orta seviye tarot bilgisi gerektirir. Eğer temel tarot kursunu almadıysanız veya o kurstaki bilgilere vakıf değilseniz büyük ihtimalle bu eğitim sizin için çok verimli olmayacaktır. O yüzden öncelikle “Temel Tarot Kursu” eğitimini almalısınız. En azından tekrar etme amaçlı dahi olsa kayıt olmalısınız.


Bu kursun amacı nedir?

Bu kurs içerisinde 15 farklı açılım örneği vardır. Fakat buradaki amaç size açılım yapmayı öğretmek değil kartlara yaklaşımınızı geliştirmek ve yorumlama yeteneği kazandırmaktır. Yani benim burada yaptığım yorumlamayı bir başkası çok daha farklı bir şekilde yorumlayabilir. Temel tarot dersinde de bahsettiğim gibi bu işin matematiksel bir formülü yoktur. Bu yüzden lütfen ezberden kaçının. Öncelikli olarak yorumlama tarzına bakın ve kendinize bir rehber olarak görün.


Kursa nasıl ulaşabilirim?

Aşağıda vereceğim link üzerinden kursa ulaşabilir, örnek dersi izleyebilir ve kursu satın alabilirsiniz. Bir kez satın aldığınızda ömür boyu erişim hakkınız olacak ve bitirdiğinizde bir bitirme sertifikası alacaksınız. Bunun dışında her türlü sorunuz için sistem üzerinden veya instagram üzerinden bana ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.


İnstagram @tarot.gunluklerim


Açılım Örnekleri Kurs Linki

https://www.udemy.com/course/tarot-aclm-ornekleri/?referralCode=41D4043684799354E0A1

393 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


logo

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

logo
bottom of page