crossorigin="anonymous">
top of page
Camgöbeği ve Bej Alıntı Dünya Basın Özgürlüğü Günü Sosyal Medya Gönderisi.png

ONLİNE TAROT EĞİTİMİ

Merhaba arkadaşlar

İnstagram sayfamı veya internet sitemi takip edenler eğitimlerimden mutlaka haberdardır. Mevcut eğitimlerim hakkında bilgi almak isterseniz yazının sonunda bulunan resimlere tıklayabilir veya 54,99 tl olan temel tarot eğitimi için burayı, 54,99 tl olan açılım örnekleri eğitimi için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Uzman eğitmen sertifikasını almamla birlikte online tarot eğitimlerine başlamış bulunmaktayım. Daha önce benden eğitim alanların bildiği gibi bu eğitimden de sizleri en faydalı şekilde göndermeye çalışacağım ve her öğrencim ile yeteri kadar ilgilenebilmek adına sınıf kontenjanlarını minimum seviyede tutacağım. Haftada bir ders olarak ilerleyeceğimiz bu eğitimi 10 hafta kadar sürdürmeyi planlıyorum. Bunun dışında belli dönemlerde her öğrencim ile birebir online görüşme yaparak kişiye özel ilerlemeleri de takip etmeye çalışacağım. Eğitim genel olarak 3 aşamadan oluşacaktır. İlk aşamada

  • Tarot nedir?

  • Tarotun doğası ve elementler

  • Tarot psikolojosi

  • Etik ve ahlaki değerler

  • En iyi öğrenme yolları

  • Kartlar arasında ki bağlantılar gibi

daha çok sizlere iyi bir temel oluşturmaya çalışacağız. Daha sonra her kartın tek tek genel, kariyer ve aşk anlamlarına baktıktan sonra üçüncü aşamada örnek açılımlar yapıp öğrendiklerimizi açılımlarda nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz. Bunun dışında kişilik ve ruh kartı hesaplamaları, tarot ile ilgili işinize yarayacak bilgiler ders aralarında verilecektir.

Kurs sonunda ise dileyene akademi onaylı sertifika, dileyene ise üniversite onaylı katılım veya başarı sertifikası verilecektir. Kayıt olmak ve varsa sorularınızı sormak için instagram adresim veya watsapp üzerinde mesaj atabilir, isterseniz online bir görüşme yapabiliriz.

 

Sevgiler

0001-2619556831_20210609_173823_0000.png

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

0001-2619556831_20210609_173823_0000.png
bottom of page