crossorigin="anonymous">
top of page
Katina eğitimi

KATİNA EĞİTİMİ

Merhaba dostlar, tarot ile ilgilenen kişilerin birçoğu mutlaka bu gizemli desteyi duymuş veya görmüştür. Katinada aslında tarot gibidir fakat daha çok duygusal veya aşk hayatımız ile ilgili bilgiler verir ve bunun üzerine tavsiyelerde bulunur. Fazlasıyla sembol üzerine inşa edilmiş bir destedir ve inanılışa göre deste içinde bulunan karakterler gerçek hayatta yaşamış kişilerdir. Az önce belirttiğim gibi sembol üzerine kurulmuş bir deste olmasından dolayı öğrenmesi tarota göre biraz daha zordur. Bunun nedeni tarotta bir sistem olmasıdır fakat katinada böyle sistem yoktur. Bu yüzden öğrenmek için sabırlı olmalı ve yeterince gayret gösterilmesi gerekmektedir.

Peki Bu Eğitimde Neler Olacak?

Hazırlamış olduğum eğitim temel düzeyden başladığı için herhangi bir bilgi gerektirmemektedir. Toplamda üç bölümden oluşan bu eğitimin ilk bölümünde katina ve buna bağlı teorik dersler bulunmaktadır. İkinci bölümde ise bütün kartların tek tek anlamları ve kart anlamı dışında sembolik özellikleri bulunmaktadır. Bu bilgileri elimden geldiğince ezberden uzak tutarak anlatmaya çalıştım fakat bir noktadan sonra ezbere ihtiyacınız olacağını bilmenizde fayda var. Son yani üçüncü bölümde ise öğrendiğimiz bu bilgileri nasıl kullanacağımızı pekiştirme amaçlı örnek açılımlar bulunmaktadır. Eğitimim online bir eğitim değil, video kurs şeklindedir ve bunun bazı avantajları vardır.

  •  Video kurs eğitim olduğu için zamanı uydurmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman girip izleyebilirsiniz.

  •  Eğitime ömür boyu erişim hakkınız olduğu için ilerleyen zamanlarda kaynak olarak dahi kullanabilirsiniz.

  •  Kurs içerisinde anlamadığınız bir nokta olduğunda whatsapp veya instagram üzerinden benimle iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

  •  Kurs sonunda ise bir katılım sertifikası alacaksınız.

Kursu satın almak için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca burada örnek dersleri izleyebilir ve kurs içeriğinide izleyebilirsiniz. Çıkan siteden ise üyelik oluşturarak kursu satın alabilir ve anında izlemeye başlayabilirsiniz. Lütfen üyelik bilgilerinizi unutmayın çünkü o bilgiler ile sisteme girip videoları izleyebileceksiniz. Ayrıca sadece bilgisayar üzerinden değil, uygulamayı indirerek tablet ve telefon gibi cihazlardan da eğitimi izleyebilirsiniz. Başka bir sonunuz var ise sitede bulunan whatsapp numarası ve instagram üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Aşağıya bir örnek ders bırakıyorum. Sevgiler…

Eğitimi satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

logo

KARTLARIN BÜYÜLEYICI DÜNYASINA HOSGELDINIZ

logo
bottom of page